Nem, a jármű ellopása esetén az e-matricára nem jár visszatérítés.
Javasoljuk, hogy érdeklődjön a biztosítónál, hogy ilyen esetekben nyújt-e kártérítést.
Kapcsolódó cikkek:
Átvihetem a magyar matricámat egy másik autóra?
Kaphatok-e visszatérítést, ha rossz magyar matricát vásároltam?