Nem, a jármű nyilvántartásból való törlése nem tartozik a visszatérítési szabályzat hatálya alá. Az e-matricát az érvényességi idő lejártáig használhatja.
Kapcsolódó cikkek:
Kapok-e visszatérítést, ha rossz magyar matricát vásárolok?
Megváltoztathatom a rendszámot a magyar autópályadíj-matricán?