Da, u mađarskim propisima o cestarinama ne postoji pravilo koje izuzima vozila autoškola te je za njih obavezno posjedovanje važeće e-vinjete (do 3,5 t).
Za vozila (kao i skupove vozila s prikolicom) čija je najveća dopuštena masa veća od 3,5 tone, primjenjuje se sustav naplate cestarine prema prijeđenoj udaljenosti (HU-GO).
Svoju mađarsku e-vinjetu možete brzo i jednostavno naručiti ovdje.
Povezani članci:
Na kojim cestama u Mađarskoj je potrebna vinjeta?
Mogu li ući u Mađarsku bez vinjete ako izbjegavam autoceste?
Mogu li se voziti do prvog izlaza na autocesti u Mađarskoj bez vinjete?
Vrijedi li mađarska vinjeta za neograničeno korištenje autoceste?