Ne, od 2008. godine sustav mađarske vinjete u potpunosti je zamijenjen e-vinjetom (e-matrica). Naljepnice se više ne koriste, registarska oznaka vozila elektronički se registrira u mađarskom sustavu naplate cestarine.
Svoju mađarsku e-vinjetu možete brzo i jednostavno naručiti ovdje.
Povezani članci:
Na kojim cestama u Mađarskoj je potrebna vinjeta?
Koja vozila trebaju mađarsku vinjetu?
Kako se provjerava status mađarske vinjete?
Trebam li potvrdu o plaćanju ili isprintati mađarsku vinjetu?
Što će se dogoditi ako vozim bez mađarske vinjete?